Janusz Tkaczuk został "Zasłużonym Dla Rolnictwa"

Data publikacji: 20 października 2021
Udostępnij:

Z największą radością i dumą informujemy, że Janusz Tkaczuk otrzymał honorową odznakę "ZASŁUŻONY DLA ROLNICTWA"👏🏆🎉

Wręczenie odznaczenia odbyło się w niedzielę - 19 września na dożynkach wojewódzkich w Olsztynie.
To wyróżnienie ogromnie nas cieszy. Niewątpliwie Janusz Tkaczuk pszczelarstwo ma we krwi po swoim Ojcu i Dziadku. Od dziecka pomagał przy pszczołach i poznawał tajniki tego zajęcia. Zawodowo jest Pszczelarzem od blisko 30 lat. Współprowadzi wraz z bratem Piotrem rodzinną Pasiekę.
Czym zajmuje się w naszej rodzinnej firmie?
Odpowiada za całą logistykę. Nasze pasieki są wędrowne co oznacza, że w trakcie sezonu wędrują z pożytku na pożytek. To właśnie On wybiera 100 najlepszych miejsc, w których staną nasze ule. Pokonuje kilometry, aby wybrać najczystsze i najzdrowsze uprawy, łąki i lasy. A potem skrupulatnie rozrysowuje schematy przewozów i poszczególne etapy działania. Myślicie, że w Excelu? Ależ skąd! Taki z niego magik, że wystarczy mu zeszyt i długopis🙂 Rozmawia z wieloma Rolnikami, aby nawiązać współpracę. Praca w rolnictwie opiera się na współdziałaniu, pszczoły potrzebują pożytku do zebrania nektaru, a Rolnicy potrzebują pszczół do zapylenia swoich upraw.
Wszystkie jego zawodowe działania mają na celu zapewnienie przetrwania pszczół. Darzy miłością i szacunkiem swoich małych podopiecznych. To on decyduje kiedy rozpocząć i kiedy zakończyć sezon, a tym samym kiedy przygotować pszczoły do bezpiecznego zimowania wiosennego wylotu. W skali globalnej ogromne znaczenie ma to, że co roku przyczynia się do powiększenia populacji pszczół dokonując tzw.odkładów. Zważywszy, że w aktualnych warunkach pszczoły nie poradzą sobie bez pomocy człowieka, jego działania są nieocenione.
Janusz Tkaczuk to przede wszystkim cudowny człowiek, który pasją i miłością kieruje się w swojej pracy.
Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni i serdecznie gratulujemy❤❤❤
Udostępnij:
Pasieka w sieci:

Zapisz się na nasz newsletter

i otrzymuj informacje o nowościach oraz promocjach

* Warunki świadczenia usługi Newsletter, która dotyczy Pasieki Tkaczuk znajdują się w Regulaminie Usługi Newsletter. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do rezygnacji z tej usługi, oraz usunięcie Twojego adresu e-mail z naszych baz danych.

© 2024 Pasieka Tkaczuk
Projekt i wykonanie: 
DRAST Company
menumenu-circlecross-circle